Merhaba Dünya (Sürpriz İçerikli)

Herkese merhabalar,

Blog tarafında yazılar yazmaya ve eğitimlerimi, projelerimi ve diğer tüm gelişmeleri buradan yazılı olarak sizlere aktarmaya çalışıcam. Aslında geç kalmış bir Merhaba Dünya yazısı bu. Kısaca sizleri selamlıyor yazılı olarakta sizlere ulaşmaktan mutluluk duyuyorum. 

Şimdi tasarım ve program yazan bir adamsın bu site sana yakışıyor mu ? daha güzel bir şeyler çıkardı yahu senden diyenleriniz olabilir. İlerleyen zamanlarda daha da geliştirmeyi planlıyorum. İçerik ve yazı bakımından, kategori ve farklı noktalara değinen tarzıyla farklı bir konsept denemeye çalışıcam. Bu platformda da yanımda olursanız memnuniyet duyarım.

Şimdi ilk olmayan merhaba yazımıza özel sizlere Udemy üstünden kurs hediye etmek istiyorum. Bakalım kimler bunu fark edip ücretsiz (20 adet ) kursa sahip olacaklar 🙂 

Ücretsiz kurs için buna eğer ben bu yazıyı geç gördüm kuponu kaçırdım diyorsanız da üzülmeyin indirimli olarak ta 25 tl ye buna tıklayarak sahip olabilirsiz.

Ayrıca diğer platformlardan ve mail listesine abone olarak bu tarz sürprizlerden ve diğer gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Başka bir yazıda görüşmek üzere.

Hoşça kalın…

Bir Cevap Yazın