JivoChat ile Müşterilerize Daha Kolay Ulaşın…

Bugün benimde kullandığım bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. JivoChat… 

Peki nedir bu JivoChat ? Neden kullanmalıyız ? Ya da kullanırsak bize faydası ne olur ? 
Kısaca özelliklerinden bahsedelim. Öncelikle web sitesi üzerinden 360 derece canlı destek sistemi olarak kendilerini tanımlıyorlar. Müşterilerinize ve üyelerinizle anlık olarak mesajlaşma ve dosya paylaşımı yapmanız mümkün. Ana amacı bu. 2 tip kullanım türü mevcut. 

Temel Sürüm ve Profesyonel Sürüm.

Temel sürümde sınırsız web sitesine entegrasyon, mobil uygulamara erişim ve 7/24 destek mevcut. Ayrıca sohbet aracı için 20 dilde ayarlama yapmak mümkün.

Profesyonel sürüm için biraz daha ek özellikler mevcut. Yukardakilere ek olarak raporlamalarda ek özellikler, hatırlatıcılar, otomatik tetiklenen mesajlar, çoklu sohbet, departmanlara göre temsilci atama, çeviri desteği, ziyaretçi takibi vb. bir çok özellik mevcut. 

Temel sürümü ücretsiz olarak süresiz olarak 5 temsilciye kadar kullanabilirsiniz. Profesyonel sürüm ise aylık şu an 64.50 TL.

Başka ne gibi özellikleri var peki ? 

JivoChat uygulaması sohbet ekranı


Geniş bir kitleye sahipseniz ve herkese ayrı yerden cevap vermek sorun oluyorsa JivoChat burada imdadınıza yetişiyor. Web sitenizden, Facebook sayfanızdan, Mailden, Telegram dan ve Viber üzerinden bağlantı kurarak tek bir noktada mesajlarınızı toplayabilir ve cevaplayabilirsiniz. Yakında WhatsApp içinde bağlantı kurmak için çalışmalar yapıldığını biliyorum.

Tüm platformlar için mobil uygulamaları ve uyumlu web siteleri şuanda aktif olarak çalışıyor. Destek üzerinden talepte bulunduğunuzda da hızlı bir şekilde size cevap dönüyorlar. 

Ayrıca isterseniz JivoChat ile Satış ortaklığı yaparak gelir bile elde edebiliyorsunuz. Sizin referans linkinizle kayıt olan kişiler lisans satın aldıklarında %30 gibi bir komisyona sahip oluyorsunuz.

Dilerseniz benim referans linkim üzerinden kayıt olup ücretli veya ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.
<a href=\”https://www.jivochat.com.tr?partner_id=19632&pricelist_id=27&lang=tr\”>Kayıt için tıklayın</a>

Başka bir yazıda görüşmek üzere.

Bir Cevap Yazın